Ve dnech 23. – 29. 9. 2016 se uskuteční 8. ročník MFF Ostrava Kamera Oko. Festival zdůrazňující tvůrčí roli kameramana bude zahájen v kině STC v DOV a v průběhu týdne nabídne ostravským divákům řadu pozoruhodných projekcí současných i klasických filmových děl v kinech Cineport, Minikino, Art či Luna.

Akreditace na celý festival jsou k zakoupení na promítacích místech a pobočkách OIS do 31. 8. za 250 Kč a od 1. 9. za 400 Kč.

Více informací najdete na www.filmfestivalostrava.com

 


Projekce filmu ZOO a stand-up show Underground Comedy startují 15. srpna 2016 v prostoru Cineport Hlubina ve 20:00.


Film Zoo ostravské rodačky Terezy Kovářové se odehrává na jedné cestě vlakem na trase Ostrava-Praha. Projekce filmu oživí nádraží a kulturní centra. Akce doprovází stand-up show Underground Comedy, kterou s filmem propojuje herec a komik Tigran Hovakimyan.

Tereza Kovářová je mladá režisérka, která letos uvede do kin svůj druhý středometrážní film s názvem „ZOO“. Tereza pochází z Ostravy, a právě proto si pro první projekci v rámci předpremiérové tour vybrala své rodné město.

Vstupenky v síti Goout.cz.

Ať už nákupy v luxusním obchodním domě Ostravica Textilia sami pamatujete, či znáte jen z vyprávění, tanečně hudební krátkometrážní film Luxury Memories Vás do atmosféry secesní budovy, kdysi protknuté elegancí, vtáhne. Ukazuje krásy i neduhy neustále skloňované a oceňované budovy, která prozatím veřejnosti není přístupná. Hudbu k filmu vytvořila skupina Forma.

 

 

Pokud byste rádi podpořili film ve fázi jeho postprodukce a zároveň chtěli získat vstupenku na premiéru, nebo některý z originálních předmětů, mrkněte zde.

 

43 filmů na 13 místech po celé Ostravě. To je letošní FLOK. Dramaturgie obsahuje klasické trháky, české filmy, hollywoodské standardy i filmy alternativní scény. 
Výšku vstupného si každý organizátor promítání určuje sám. Na některých místech bude vstupné zdarma nebo dobrovolné, některá místa budou 50,- Kč u autokina bude vstupenka k dostání za 149,- Kč.

Více na www.flokostrava.cz, nebo na FB.

Všechna práva vyhrazena - použití obsahu
nebo jeho částí je možné pouze se souhlasem
Magistrátu města Ostravy, Prokešovo nám. 8, 729 30 Ostrava

Tento web využívá k optimalizaci služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v prohlížení stránek s použitím cookies souhlasíte. Více informací zde